Dlaczego warto zdecydować się na projekt domu Ariel?

Posted by architektmieszkaniowy on 9 stycznia, 2020 in Projekty domów |

Można zauważyć, że projekt domu Ariel z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i osób prywatnych. Nie wszyscy mają jednak świadomość jakie są zdecydowanie największe atuty tego rozwiązania.

Jakie są największe atuty omawianego projektu?

Projekt domu Ariel zakłada przede wszystkim, że część dzienna tworzona jest przez otwartą przestrzeń jadalni, kuchni oraz salonu. Warto również podkreślić, że w części nocnej znajdują się trzy niezwykle funkcjonalne sypialnie. Ponadto w domu zaprojektowane zostały dwie łazienki czy WC. Bardzo praktyczna jest także duża spiżarnia zlokalizowana blisko kuchni.

Idealny projekt domu dla czteroosobowej rodziny

Warto zdawać sobie sprawę, że omawiany projekt nie jest duży. Należy bowiem go zaliczyć do grupy projektów domów od 100 m2 do 140 m2. W domu prócz salonu znajdują się także trzy sypialnie. W apartamencie gospodarzy znajduje się nie tylko łazienka, ale również garderoba. Użytkownicy zgodnie zaznaczają, że takie rozwiązanie gwarantuje zdecydowanie większą prywatność dla gospodarzy.

Wysokiej jakości brama garażowa i drzwi zewnętrzne

Omawiany projekt Ariel uwzględnił garaż posiadający dwa stanowiska, który z kolei wyposażony jest w bramę garażową bardzo wysokiej klasy.

Copyright © 2019-2020 Architekt mieszkaniowy All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.